| anonim_4396 a întrebat:

Era la un moment dat un serial pe disney, "bona mea e un vampir". Sunt cam 100% sigur ca s-a terminat serialu respectiv de ceva vreme, dar nu gasesc nimic exact big grin imi puteti spune cum se termina? gen nu sezonul 1 sau 2, din cate imi amintesc are cel putin 3 sezoane, si la televizor in Romania s-a dat doar primul, cred. Anyway, daca ati putea sa imi ziceti cum se termina serialul, adica sfarsitul sfarsitului, si daca puteti si un link sau ceva big grin dau funda si voturi!

Răspuns Câştigător
| Riana_Miruna_1995 a răspuns:

Buna! Serialul a fost anulat si nu a fost facut nici un episod final. In America au fost facute 2 sezoane iar la noi s-a dat un sezon jumate! Sper ca te-am ajutat!