| xFaith a întrebat:

Era un film in care o fetita si un baietel se sarutauhee hee Dar se sarutau nu gluma '__'

Cum se numeste filmul?

(din cate imi amintesc era un film destul de vechi, iar copii se sarutau pe langa o fantana)

Răspuns Câştigător
| larousee a răspuns:

Great expectations se numeste filmul. si aici este scena sarutului
http://www.youtube.com/watch?v=_QP6sWB29jc
daca e asta primesc o fundita? :)

3 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Este cumva Great Expectations? Daca da, ma bucur ca te-am ajutat. Iar daca nu, mii de scuze. Numai bine! Cu drag, Lola.

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Schimb de scuipat 3 se numeste filmul. 2 ore in care vezi un baiat si o fata care fac schimb de scuipat.

Răspuns utilizator avertizat