| valentina_4675 a întrebat:

Este adevarat ca se va filma serialul coreean dream high sezonul 2 si daca da cand va fi lansat si vor fi aceesi actori pentru ca Suzy face mai buna pereche cu Taecyeon nu-i asa?

7 răspunsuri:
| Shery a răspuns:

Va aparea Dream High 2, insa nu se stie inca daca vor pastra cast-ul original. Oricum, chiar daca l-ar pastra, nu cred ca vor mai fi ei pers principale. Suzy arata foarte bine langa Sam-Dong, Taecyeon ii e mai mult ca un frate decat ca un iubit.

| alysa_7968 a răspuns:

Va aparea sezonul 2 prin ianuarie 2012 si vor fi aceiasi actori.Si eu sunt de parere ca Suzy se potrivesre cu Taecyon dar si cu Sam Dong.Totusi e cam greu sa alegi dintre ei.

| Shery a răspuns:

Suzy e o copila, oricum. Dar mie mi se pare ca are chimie cu Sam Dong. Cand o vad cu Taecyeon nu simt nimic.

| Denisalovessummer a răspuns:

Suzy se potriveste cu Taecyeon foarte bine si a aparut deja sezonu 2 pana la ep 5 nu sunt aceiasi actori sad sam dong e urat

| Yin a răspuns:

S-a filmat deja dream high 2, dar nu a aparut la TV. Apropo, dream high 2 nu va mai fi cu aceiasi actori, http://www.google.ro/......tp?/imgres
aceasta este o poza cu actori din dream high 2.

Funda?

| Yin a răspuns:

S-a filmat deja dream high 2, dar nu a aparut la TV. Apropo, dream high 2 nu va mai fi cu aceiasi actori, http://www.google.ro/......tp?/imgres

aceasta este o poza cu actori din dream high 2.

Funda?

| Yin a răspuns (pentru Shery):

Sa sti ca Sam Dong, are si el, in realitate un nume, si acela este Kim Soo Hyun.