| naruhina1030 a întrebat:

Exista in Romania reviste despre naruto?(cat costa si unde gasesc).....se gesesc postere cu naruto in Romania? daca merg in dragonul rosu pot sa gasesc orice cu naruto?

2 răspunsuri:
| Darius19002 a răspuns:

Pe bune acum? Reviste despre Naruto? In fine. Fiecare cu ce-i place. Sigur sunt, doar trebuie sa cauti.

| Ichigo a răspuns:

Reviste. tsss... amator clar, cred ca te referi la volume manga nu reviste propriu-zise. Daca vrei sa gasesti manga, comanda de pe mangashop.ro, dar daca vrei reviste... in Japonia poate