| alexRE a întrebat:

Exista o oarecare asemanare intre Bear Grylls si Steve Irwin?

6 răspunsuri:
| Opt1k a răspuns:

Nu stiu... dar bear grylls e tare rau de tot! abia astept sa ma uita la tehnici de supravietuire urbana! ma intreb cum o fi!

| Yaso a răspuns:

Ambii-s nebuni.

| DeyCj a răspuns:

Eu nu am văzut mai nici una, sincer, deoarece documentarele ce le face Bear Grylls sunt în general despre tehnici de supravieţuire bin într-adervăr că mai prezintă şi unele animale sau reptile din zonele unde este plasat dar este aşa de fapt divers sau ca o paranteză; în comparaţie cu Steve Irwin care prezenta animalele din Grădina Zoo din Australia unde era angajat şi nu numai, asta în scop educativ şi pentru a face copiii să iubească animalele şi natura(cel puţîn din câte am citit despre el, acum nu ştiu dacă informaţiile de mai sus reflectă realitatea 100% că alte surse decât cele de la TV nu am avut încă).

| Yaso a răspuns:

Da! Sunt pe dicover ch. Si sunt la fel de tampiti aman2

| WickedBoy a răspuns:

Nup. Nu incerca sa ii compari pentru ca ii jignesti reciproc.

Adica grylls nu ar face niciodata o prostie ca lupta cu un crocodil si nu o sa moara niciodata otravit de o pisica de marelaughing

Si steve irwin nu s-a dus niciodata pe unde a inrtaznit bear grylls sa se duca


Si daca te referi la fata sau altceva Nu! Unu e blond australian altu e brunet americantongue

| Black_Cherry a răspuns:

Nu prea.
Steve Irwin( R. I. P crying ) se ocupa de specii de animale si documentare si alte chestii de astea, era difuzat si pe Animal Planet

Bear Grylls iti arata cum sa supravietuesti

Oricum amandoi sunt tari.

Întrebări similare