| WALFMAN a întrebat:

Exista vreo modalitate de a recomanda celor de la Netflix să adauge un film sau un serial
Știu că pot să folosesc un vpn dar mă gândeam că ar fi o modalitate că cei de la Netflix să le adauge cu subtitrare în romana
Dau Fundă

Răspuns Câştigător
| rxbiesx a răspuns:

Cred ca ii poti contacta de aici: https://help.netflix.com/en/contactus

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Din ce stiu eu, Netflix Romania nu ne ofera neaparat aceleasi filme/seriale precum Netflix din alte tari, iar daca da, decalajul de timp este destul de mare.
Daca intri pe pagina Facebook vei observa ca lumea se plange de timpul lung de asteptare pentru a incarca sezoane noi de la cele mai populare seriale momentului, desi acestea sunt disponibile in alte tari.
Asa ca ma indoiesc de bunavointa lor in ce priveste sugestia utilizatorilor de a aduce titluri specifice.