| andreea567890123 a întrebat:

Filme apocaliptice bune?

14 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Covid-2019 Suceava!

| AndreiCraiova a răspuns:

Ti le recomand pe astea:
Mad Max
Edge of Tomorrow
Contagion
10 Cloverfield Lane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Războiul de la Lidl 2020 laughing pe timp de carantină
#funny

| Alina28092000 a răspuns:

Bird Box: În timp ce oamenii sunt atacați de lucruri nedefinite, care îi omoară la cea mai mică privire, o femeie și doi copii pornesc într-o călătorie disperată, cu ochii închiși pentru a scăpa de privirea acestor creaturi, pentru a se alătura unei tabere de supraviețuitori.
How It Ends:În plină apocalipsă, un bărbat luptă împotriva tuturor șanselor pentru a se întoarce la soția sa însărcinată care se află la mii de kilometri distanță
Cargobig grinupă ce o epidemie s-a răspândit în toată Australia și și-a pierdut soția în urma unei mușcături de zombie, un tată (Martin Freeman) caută o persoană bună pregătită să-i păstreze fiica Rosie
Extinction: Un tată bântuit de ideea de a-și pierde familia vede că cel mai grav coșmar al său devine realitate atunci când o putere distructivă de pe o altă planetă aterizează pe Pământ. În timp ce luptă pentru supraviețuirea lor, descoperă o forță necunoscută care să-i protejeze familia de pericole.
Am si mai multe + seriale daca vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ultima bătălie. Făina, drojdia și hârtia igienică laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru gabicoo):

Tocmai voiam sa zic de covid laughing

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

IO (2019), War of the Worlds (2005), The Wandering Earth (2019), How It Ends (2018), Light of My Life (2019), Bird Box (2018), The Domestics (2018), The Happening (2008), The Road (2009), Snowpiercer (2013), The Book of Eli (2010), Avanpost/ The Blackout (2019), The Colony (2013), San Andreas (2015), The Day After Tomorrow (2004), Contagion (2011), Cloverfield (2008), Mortal Engines (2018)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing
Nu e chiar ultima, ultima e luatul de temperatură în fund la Klaufand laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Si ce mult o sa le placa celor ce fac videochat, ca doar ei si ele fac asta in fiecare zi, sunt rutinati cum s-ar zice!

| Alverto a răspuns:

Day Z,
ZombieLand
Melancholia
Interstellar
World War Z
WALL- E
The Road
Last Day on Earth
Exodus: Gods and Kings
Snowpiercer
Donnie Darko
Children of Men

| hgawethgsze a răspuns:

World war z

| mgtow a răspuns (pentru gabicoo):

Tandarei

| RAY a răspuns:

Sunshine
Knowing
I am legend
The day the Earth stood still (2008)
The Core (2003)
Armageddon (1998)
War of the worlds
Independence Day
The day after tomorrow