| GolopențaAdrian a întrebat:

Filme la care sa razi cu lacrimi?

39 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Ai putea incerca :
Let's be cops (mi-am strivit stomacul in timp ce radeam cu lacrimi)
30 minutes or less (merita vazut, am ras si la el destul de mult)
Deadpool (cu un super erou pervers si nebun)

Răspuns utilizator avertizat
| Camuflaj2017x a răspuns:

Da este foarte bun a haunted house, am ras destul de mult la el, sa vezi un negru cum il f^te o fantoma, laughing e ceva

| alecuelis0020 a răspuns:

Frate daca vrei filme romanesti, iti pot oferii cateva!
-Trei fratii de belea
-Terminus Paradis(sunt foarte multe replici amuzante rau)
-Vacanta Mare
-Bucuresti NonStop
-Selfie69
Imi lasi mesaj daca iti plac filmele americane si iti voi oferii cateva de genul.

| GolopențaAdrian explică (pentru alecuelis0020):

Da-mi si americane

| Mayar a răspuns:

Louis de funes! :
> l'homme orchestre
> les adventures du rabbi jacob
> etc
Toate filmele lui sunt super + marele blond cu un pantof negru (le grand blond avec un chausseur noir)

| alecuelis0020 a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Zombieland
The Legends
inca nu imi vin in minte uite-te la astea si mai imi scrii dupa ce le vezi pana atunci imi aduc aminte de celelalte. Funda?