| AnnaAstery a întrebat:

FUNDA! Care are idee de niste filme (comedii) dar bune..sa razi cu lacrimi. Fundita happy

Răspuns Câştigător
| BBEgirl a răspuns:

Little Man, seria Home Alone, Last Friday, seria Nutty Professor, 40 Years Old Virgin, Crazy Stupid Love, New York Taxi, seria Cheaper By The Dozen, seria Dumb & Dumber, Fun with Dick and Jane, Meet Dave, White Chicks, seria Barbershop, Vampires Suck (parodie Twilight), seria The Princes Diaries, Paul si nu mai stiuhappy

3 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Duplex

| Madalina101 a răspuns:

Ultimul american pie este ok big grin