| anamaria82726 a întrebat:

Filmul prison break:the final break(2009) ce este mai exact? Nu cumva sunt ultimele doua episoade ale sezonului 4? Gen despre ce e vorba?

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Cica ar completa ultimele 2 episoade din sezonul 4.

| AlexAlxAlex a răspuns:

Pe Netflix, spre exemplu filmul este reprezentat de ultimele 2 episoade ale sezonului 4, totusi filmul este cumva ultimul episod din sezon plus o continuare, daca nu gresesc. In film Scofield incearca sa o scoata pe Sara din inchisoare, sper ca te-am lamurit.

| anamaria82726 explică (pentru AlexAlxAlex):

Pai faza asta in care el o scoate s-a intamplat in ultimul episod din sezonul 4

| AlexAlxAlex a răspuns (pentru anamaria82726):

Da, episodul 23 are 90 de minute pe Netflix, care e de fapt filmul, pe net gasesti episodul 23 si 24 separat, 2 episoade a cate 45 de minute fiecare care ambele unite reprezinta de fapt filmul.
Filmul este practic ultimele 2 episoade unite din sezonul 4.