| alinuta01 a întrebat:

Cine poate sa-mi spuna ce seriale au urmat dupa "Inima de tigan"? Dar sa fie in ordine. Filmele cu State, Roza, Flacarica. Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| Alllee a răspuns:

Buna! Uite: Regina
State de Romania
Mostenirea
Funda? smug

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai romanesti cam asa cred eu : a fost prima data Inima de tigan, Regina, Ingeri pierduti cam atatea stiu eu cau fost. Si au mai fost inainte de Inima de tigan Lacrimi de iubire si alte 2 happy Sper ca te-am ajutat

| MaximSpeed a răspuns:

Inima de tigan
regina
mostenirea

| alinuta01 explică (pentru MaximSpeed):

Si state de Romania dupa care a fost?

| alinuta01 explică (pentru Alllee):

Eu am privit inima de tigan, regina, si am inceput sa privesc dtate de Romania, dar in state de Romania in primul episod spune ca roza e moarta, dar nu au aratat cin au uciso, si cine. happy

| Alllee a răspuns (pentru alinuta01):

Primul episod era premiera si dura mai mult, apoi incepe cu adevarat serialul.

| alinuta01 explică (pentru Alllee):

Ok, multumesc mult. funda happy

| Alllee a răspuns (pentru alinuta01):

Mersi mult. happy

| adinutza_3126 a răspuns:

Inima de tigan, regina, mostenirea, state de Romania happy

| Cristina27061999 a răspuns:

Regina

| PedoBarbie a răspuns:

Inimă de ţigan 2007, Regina 2008, State de România 2009, Moștenirea *2010.
*anul

| ioana92ioana a răspuns:

Inima de tigan
Regina
State student la Sorbona
State de Romania
State si Flacara vacanta la Nisa
Mostenirea
Si recomand cu incredere si Iubire si onoare este super happy

| Nana1332 a răspuns (pentru alinuta01):

Nu au aratat ltr ca ea moare in film, in State de Romania student la Sorbona, il apara pe State si asa se termina filmul.