| MirunaMeow a întrebat:

Hei! Imi puteti spune cate sezoane are serialul Pretty Little Liars?

Răspuns Câştigător
| laleauaneagra46 a răspuns:

Serialul are 7 sezoane si fiecare sezon are intre 20 si 26 de episoade. Dar ultimul sezon a aparut deocamdata doar pe jumatate. In caz ca nu l-ai vazut trebuie neaparat sa il urmaresti. E cel mai tare serial.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are 7 sezoane. Poti vedea aici ce mai urmeaza sa apara: http://www.imdb.com/title/tt1578873/episodes?season=7&ref_=tt_eps_sn_7

| Justme111 a răspuns:

Are 7 sezoane ai tocmai a aparut ep 11. Asta e ultimul sezon.