| Lykee a întrebat:

Cate sezoane si cate episoade are serialul The Pretty Little Liars si despre ce e?

2 răspunsuri:
| aleexxaanndrra a răspuns:

Sunt doua sezoane. Primul are 22 de episoade, iar cel de-al doilea ruleaza acum in SUA si a ajuns la episodul 16.

| aleexxaanndrra a răspuns:

Este vorba despre 5 prietene din care una dispare si o gaseste moarta... dupa care celelalte 4 incep sa primeasca biletele mesaje de la cea disparuta in care le spune exact totul ce stiau numai ele 5 si le sperie. e foarte frumos