| loveandlove a întrebat:

Hei, TPU! Va rog sa imi dati si mie o lista cu toate filmele(atentie, nu serialele) care au rulat la Disney Channel. Dau funda va multumesc mult.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://ro.wikipedia.org/wiki/Disney_Channel_România
deuleaza pe la jumatatea paginii e o sectiune 'Premierele filmelor la Disney Channel' care iti spune fiecare film in parte cand a avut premiera dar si cele care urmeza sa fie difuzate

4 răspunsuri:
| DeathTheKid a răspuns:

Gasesti pe google

| Preason a răspuns:

Ratatouille,TinkerBell şi comoara pierdută,Magicienii din Waverly Place,Proiectul Mercury,Renasterea lui Pete,Mulan,Tarzan,Cartea Junglei I,Cartea Junglei II, Madagascar 2, Bambi,Fratele urs,Alba ca Zapada,Barbie in Mermaidia,Barbie in Rapunzel,Programul de protecţie al prinţeselor,Perfectiune virtuala,Orasul Halloween,Geniul, Camp Rock – Canta cu noi, Cadetul Kelly etc.

| maryuck07 a răspuns:

-Princess protect program(ppp)
-Magicienii din waverly place the movie
-Reintoarcerea lui Pit
-Calatori in timp
-High school musical 1
-High school musical 2
-High school musical 3
-Viva high school musical
-Toy story
-Hannah Montana the movie(nu a fost p disney channel dar e productie disney)
-Ramona and Beezus(ne e pe disney channel dar e productie disney)
-Camp rock
-camp rock 2
eu nu mai stiu altele dar sper ca te-am ajutat

| darkybat a răspuns:

Buna cam astea sunt filmele dupa disney : Hannah Montana,Wizard of Weverly Place ( Magicienii din Weverly Place ),Camp Rock,Sanny with the chance ( Sonny si steluta ei norocoasa ),High School Musical,Star Struck, Good luck Charlie ( Bafta Charlie ), Pixie Perfect ( Perfectiune virtuala) cateva sunt si seriale imi cer scuze dars sa fiu sigur ti le-am trimis.Te rog fundita