| ofataoarecare120 a întrebat:

Hey, despre ce-i vorba in serialul Băieţi de bani gata (Boys Over Flowers)?

2 răspunsuri:
| RalucaRalu2 a răspuns:

E un serial asiatic. Este vorba despre bani și dragoste.

| Crescent a răspuns:

Eu am vazut Meteor Garden. Este o varianta mai noua a aceluia spus de tine. E vorba despre o fata care in prima zi de facultate se ciocneste accidental de un grup de baieti. Grupul tipilor populari. Incepe sa se certe mereu cu unul dintre ei, tipul fiind bogat si ea putin mai saraca. E o dragoste din asta in care se urasc si dupa ajung impreuna.
S-ar putea sa fie vreo diferenta intre cel vazut de mine si asta, dar nu prea mare. Sunt acelasi lucru