| Iuulia1 a întrebat:

La ce ora se difuzeaza serialul korean "Boys over flowers" sau "Baieti de bani gata" cum i se mai zice, pe Euforia Tv?

5 răspunsuri:
| Deni0919 a răspuns:

Se difuzeaza la Euforia? Si la ce episod e acum? Si eu il urmaresc dar pe net... happy

| Iuulia1 explică (pentru Deni0919):

Urmeaza episodul 9. Si eu l-am vazut pe net, dar inca il mai urmaresc.

| Deni0919 a răspuns (pentru Iuulia1):

Suuper! Eu acum urmeaza sa vad episodul 10. La fixwinking Deci ai aflat pana la urma in ce zile se da si de la ce ora?batting eyelashes

| Iuulia1 explică (pentru Deni0919):

La 15:30 sambata si duminica. azi, 6 mai urmeaza episodul 10 big grin

| Deni0919 a răspuns:

Http://www.euforia.tv/......17305.html
M-am interesat eu... :*