| yannaseona a întrebat:

Hey~ tocmai am terminat Gravity Falls si voiam sa intreb, stie cineva seriale asemnatoare? nu din punct de vedere animatic, ci cu chestii ciudate, paranormale, paduri cu secrete, vraji etc?

Ador lucrurile ce au legatura cu satanismul, apocalipse, alte lumi, chestii ireale si nu, nu sunt satanica, doar ca fiecare om isi are curiozitatile, si chiar daca nu sunt reale, mi se par interesante...

Daca stiti si de pe Netflix, putetii sa mi le spuneti si pe acelea, multumesc multttt

Răspuns Câştigător
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Rick si Morty.
Producatorii de la Gravity Falls sunt prieteni cu cei de la Rick si Morty.
In Rick si Morty apar si referinte de la Gravity Falls.

5 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Stranger things, e pe Netflix.

| Sonia822 a răspuns:

Da. Cauta pe Youtube filme despre pamantul plat. Flat erath- si urmarestele happy S-ar putea sa ai o revelatie. Poti sa le cauti si pe cele despre aselenizare, moon landing in fake. enjoy

| Sonia822 a răspuns (pentru Sonia822):

Urmareste- le

| yannaseona explică (pentru Sonia822):

Multumesc, niciodata nu m-am gandit sa caut lucruri despre luna sau Pamant, o idee buna, merciii