| Băăă a întrebat:

As dori sa imi povestiti un film de groaza pe care l-ati vazut si care vi s-a parut mai special.Repet: nu vreau numele, doar sa-mi povestiti. Cea mai bun film povestit castiga o

4 răspunsuri:
| Hinata a răspuns:

Am vazut un film in care 2 fete si 3 baieti raman intr-o padure si dau de o groapa in care erau animale moarte acolo fata cade cade cu mainile in groapa iar ceilati o scot repede si tipul care aducea animalele vine si se ofera sai duca in oras ca sa pota lua ceva pentru masinile lor findca era stricate si doar doi dintre ei se duc cu acesta, el ii lasa aproape de de oras si ajung intr-un oras ce avea o casa facuta din ceara si in acea casa nu erau personalitai ci oameni obisnuiti in diferite pozitii ei uitandu-se prin casa vad pe cineva pe geam baiatulse duce sa vada si fata iese dupa un timp tipand findca vede o figurina cu capul deformat si apoi intra intr-o benzinarie si cel care se ocupa de ea era la o inmormantare apoi el a venit si ia gasi in benzinarie si in acel momen ei iau explicat ca ei doar vruiau sa ia cat mai repede curaua de transpisie si ca au lasat bani pe masa dar ei au gasit una de 38 si le trebuia una de 40 asa ca le-a spus ca are una acasa fata a ramas in masina dar baiatul a intrat el la prins pe baiat si la tait la calcai si la umar apoi fratesul la luat si la cust apoi la inbracat in ceara apoi cel de la benzinarie a urmarito pe fata si a prins-o si a pus-o intr-un scaun si a legato si ia lipit buzele cu lipici ceilalti au mers dupa ei si pana la urma ia prins pe toti si numai fata si cu un baiat au scapat si lau omaorat pe cel de la benzinarie dar nu am mai vaut mai departe findca am 12 ani si mama a venit si mia inchis televizorul findca era 2 noaptea.

| Băăă explică:

Da il stiu.

| TheRares99 a răspuns:

Cum se numeste?

| HardcoreCountry a răspuns:

Casa de Ceara a fost recent pe PROtv