| Bellicous a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul The human centipede 2? E bun? Il povestiti putin cei care l-ati vazut? laughing) Vreau sa ma uit la un film de groaza si am vazut ca asta e in topuri... happy Fundawinking

6 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Mie mi-a placut primul si am zis sa ma uit si la al 2-lea dar afara de cateva faze interesante e plictisitor si mult mai scarbos ca primul, poate ultimul din serie va fi mai interesant, am inteles ca o sa apara anul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e de groaza, le leaga anusul de gura a doua oara intr-un lant mai mare nu stiu de ce am vazut asa ceva bleah, 1 a fost mai bun, actorul-medic era placut de nereusit si tablourile si fetele simpatice

| StefanChriss a răspuns:

Eu am auzit ca-i scarbos. Uita-te la Texas Chainsaw Massacre, sunt vreo 2-3 parti si la Evil Dead, la care pot sa zic ca am murit din cauza suspansului laughing

| matrix100 a răspuns:

Eu am vazut partea 1 si daca ar fi sa-i dau o nota acestui film nu ar promovawinking. E desgustator filmul

| ℓανιηια a răspuns:

E vorba despre un gras care a fost violat in copilarie de taica-sau si acum se uita la un film in care un doctor incerca sa faca un miriapod uman si acum incearca si el doar ca el are o tehnica mai altfel. Mai departe uita-te tu! E destul de fain

| ionescuandrada2000 a răspuns:

Pe o scara de la 1 la 10, are nota 3.
Este super scarbos!