| AdrianaL30 a întrebat:

Imi recomandati va rog niste comedii foarte, dar foarte tari big grin De alea la care razi cu lacrimi big grin

7 răspunsuri:
| AssaSinNKidD a răspuns:

Heii. Am vazut eu o comedie se numea Little Man. E super. Ti-as mai recomanda si altele dar nu mai stiu.

| vladv26 a răspuns:

Charlie chaplin(sper ca am scris corect)

| Eu_Mickutzu_1993 a răspuns:

Sincer nuh dar incearca comedia sat horror zombieland 2006

NOname
| NOname a răspuns:

Biblia.hee hee

| faramatania a răspuns:

The Hangover (seria), 21 & Over (2013),A Haunted House 1 și 2, Grown Ups 1 și 2, Movie 43 (2013),Scary Movie (seria), The Dictator (2012),Sex Drive (2008),Death At A Funeral (2007),Bad Teacher (2011),Senseless (1998),A Few Best Men (2011),We're The Millers (2013),Identity Thief (2013),The World's End (2013),Walk Of Shame (2014)

| Marius113 a răspuns:

Ted big grin

| GeorgiRallu a răspuns:

Norbith