| anonim_4396 a întrebat:

Hey, ziceti-mi si mie niste filme in care sa apara Bella Thorne, sau daca stiti alte vedete gen Bella Thore...

Răspuns Câştigător
| PrEtTyAnGeL a răspuns:

Funda?happy:X

2 răspunsuri:
| PrEtTyAnGeL a răspuns:

Zandeya Coleman, Caterine-Zeta Jones, Demi Lovato, Emma Roberts, Eva Longoria, Jennifer Lopez, Katherine Heigl, Megan Fox, MODA, Nicole Kidman, Nicole Richie, Nicole Scherzinger, Nikki Reed, Rachel McAdams, Selena Gomez, Taylor Swift, Vanessa Hudgens
filme:Totul pentru dans, Magicienii din Waverly Place, Baftă Charlie, Prieteni sau Adversari, Forget Me Not, Clopoţica şi secretul aripilor, Magie cu zmeură, Blended, Mental, Buttermilk Sky, Finishing the Game: The Search for a New Bruce Lee, In the Motherhood, One Wish, Granted; Campfire Stories 2, Water Pills, Craw Lake, The Seer, Blind Ambition

| PrEtTyAnGeL a răspuns:

Mersi:*