| StefaniaGeorgiana4 a întrebat:

Imi puteti recomanda seriale gen Riverdale, Stranger Thins sau 13 Reasons Why

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Gossip girl
The vampire diaries
The originals
Scream
Black mirror
Lucifer
Supernatural

| faramatania a răspuns:

Clique,Harper's Island, TheFamily/2016, Raveswood, Dark, Eyewitness, Finding Carter, The End Of The F***ing World, Famous In Love

| PsyhoChild a răspuns:

Grimm,supernatural,lucifer,black mirror, blacklist, the mist, between, dome

| Extraterestru2 a răspuns:

Bună! Și eu ador aceste seriale, iar după ele m-am uitat la „Scream" mi se pare un serial super fain. Primul episod nu mi-a plăcut atât de mult, dar după încet-încet s-a creat suspans până când am devenit obsedat de el.
Eu zic că merită să îl incerci! happy

| Prtio a răspuns:

Bună, incercă si Scream si Teen Wolf sigur o să-ți placă ambele!