| Stefy_4126 a întrebat:

Imi puteti spune si mie ce s-a intamplat in ultimele 3 episoade din filmul:"Cealalta fata a Analiei? Va rog, am urmarit tot filmul si ultimele 3 episoade nu le'am prins! Funda!:*va rogg!

1 răspuns:
| Lexii a răspuns:

Pai Sara a murit intr-un accident de masina cand se indrepta spre doctorul Riviera pentru a o opera din nou si ii avea ca ostatici pe Mariana si Daniel. Ei au reusit sa scape.
Rene(unchiul Sarei) a fost prins de politie.
Viki s-a intors in oras imrepuna cu Marlene si a ramas cu Miguel.
Roberto a plecat la el in sat unde avea de gand sa isi construiasca un nou laborator. Acolo s-a intalnit cu Cianicua(scuze nu stiu cum se scrie). Au ramas si ei impreuna.
Analia s-a dus la Roberto pentru ai pune chipul Marianei, si si-a gasit iubit, un milionar.
Carmen a prins-o pe Adriana, dar Mariana si Daniel au ajuns la timp pentru a o salva. Carmen a fost dusa la o clinica unde a incercat sa fuga dar a nimerit intr-o camera cu persoane "nebune" care au batuto pana a murit.
Camila s-a casatorit cu Cristobal.
Augustina, mama Analiei s-a casatorit cu tatal Analiei.
Olga s-a casatorit cu capitanul Lares.(care a renuntat l-a slujba de politist, iar Brown i-a luat locul).
Mariana a ramas gravida.
Filmul s-a terminat cu plecarea intr-o calatorie pe mare a : Marianei(care a ramas cu chipul Analiei) impreuna cu Daniel si Adriana. Si Analia(care a ramas cu chipul Marianei) impreuna cu noul ei iubit.

Poti vedea ultimele episoade pe youtube. pup:*. fundabatting eyelashes?