| damnedwolf a întrebat:

Imi puteti spune si mie daca este vreun film in care jackie chan sa fie personaj negativ

3 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

In doar un film sa zicem a fost cat de cat 'negativ' - Shinjuku Incident (2009) sau in romana Singur contra Yakuza.
Jackie a declarat ca nu vrea sa fie 'raufacatorul' pentru ca nu vrea sa influenteze copiii in mod negativ.

| Ryaaan a răspuns:

Eu nu cunosc nici unul.

| damnedwolf explică (pentru N0xEterniS):

Trebuie sa il incerc
deci am vaz o multime de fimle cu el ca personaj bun si eram curios ce filme sunt cu el ca personaj negativ