| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti si mie pe ce site de anime-uri pot vedea anime-ul Mermaid Melody Pichi Pichi Pichi.

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Hei! Pe trilulilu gasesti doar cateva episoade, pare-mi-se ca 9. Niciun fansub nu se ocupa de el. Nu ramane decat sa-lurmaresti in engleza pe anime44.com

1 răspuns:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Pe trilulilu s-ar putea să găsești subtitrat în română câteva episoade... dar nu cred că complet. În rest, nu prea ai unde, deci te sfătuiesc să te uiți în engleză la el.