| loveAnime100000 a întrebat:

Imi spuneti va rog un anime bun de iubire si sa fie cu o grafica ca in Pandora Hearts, Mermaid Melody, Mew Mew Tokyo, Vampire Knight, si va rog o drescriere a intamplari. Dau funda promit.

2 răspunsuri:
| Bogyutzzz a răspuns:

Sword Art Online(SAO) este un anime cu o poveste foarte interesanta unde personajele sunt prinse intr-un joc care lupta pentru viata lor un anime foarte fain mai este Accel World (AW) unde un copil este chinuit din cauza cum arata pana ce-a mai frumoasa fata ii da un joc Brain Brust si viata lui se schimba ambele le poti urmari pe http://a-kage.info/

| loveAnime100000 explică (pentru Bogyutzzz):

Wau am urmarit episodul 12 a fost minunat un pic cam infricosator dar fain mersi.