| anonim_4396 a întrebat:

In pariu cu viata, in ce sezon si ce episod au facut Andrei si ioana prima data dragoste? Funda!winking

9 răspunsuri:
| AwaZoh98 a răspuns:

Chiar te intereseaza? straight face

| Ștefan241 a răspuns (pentru AwaZoh98):

Daca nu ma interesa nu mai puneam aceasta intrebare straight face! LOL

| AwaZoh98 a răspuns (pentru Ștefan241):

Ma mir cum de nu ai cerut si scena rolling on the floor Ai chef de nebunii? rolling on the floor

| Ștefan241 a răspuns (pentru Diavolcata):

Dar stii ce episod?sad

| SucDeGuava a răspuns:

Cred ca nu vei putea trai in pace pana nu vei afla raspunsul la aceasta intrebare

| Ștefan241 a răspuns (pentru AwaZoh98):

Doamne daca vreau sa vad un episod inseamna ca... doamne numai la sex va e gandu! oh go on

Răspuns utilizator avertizat
| AwaZoh98 a răspuns (pentru Ștefan241):

Problema e ca tu nu vrei un episod normal...laughing Cred ca sti la ce ma refer.
In fine, sa incheiem subiectul. Toate cele bune! big grin