| MattteoAbz1111 a întrebat:

*Întrebare pentru cei care urmăresc Puterea Dragostei*
Astazi este marea finala a sezonului 3 iar finaliști sunt: Alexandra, Adriana, Maria, Marineascu, Codruț și Alex, Astăzi se vor,, afla,, si ultimi 2 finaliști care deja se stiu iar aceia sunt Radu si Denisa.
Adriana,Denisa si Radu N-au nicio șansa sa câștige emisiunea =)
Care Dintre fete (Alexandra si Maria) credeți ca va câștiga, si care dintre baieti (Marinescu,Codruț, Alex) credeți ca va câștiga? happy

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

O porcarie mai mare ca emisiunea asta nu există, toti urlă țipă zbiară se cearta mahala, putoarea dragostei asa trebuia sa se numeasca idiotenia asta de emisiune.

| geoconda a răspuns:

Cred ca Maria și Marinescu.