| ChrisHarrison a întrebat:

La ce seriale va uitati? Sau v-ati uitat?
Pana acum am urmarit: The vampires diaries
90210, Pretty little liars.
Ceva idei?
Funda :*

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

1. Quantum Leap (capcana timpului- personajul principal Sam impreuna cu All calatoreste in trecut cu ajutorul unui calculator pe nume Ziggy pentru a salva trecut, a ajuta persoanele care au gresit in trecut)
2. C.S.I (crimes scene investigation)
3. C.S.I Miami
4. C.S.I New York
5. Grey's Anatomy (anatomia lui Grey - un serial despre rezidentii intr-un spital)
6. Ghost Whisperer (mesaje de dincolo - Melinda comunica cu spiritele si ii ajuta sa treaca din colo)
7. Mediumul (tot asa comunica cu spiritele so ajuta procuratura]
8. Being Erica (in mintea Ericai, un serial dragut doar ca deocamdata are decat 3 sezoane, urmeaza sa mai fac unu anul asta]
9. Smallville [super-man in tinerete]
10. Supernatural [lupta cu demonii. e dragut - e horror]
11. Jericho
12. Povesti cu talc [a fost dat pe hallmark. niste mini-seriale foarte interesante. un fel horror]
13. Nip Tuck [prietenie pe muchie de cutit, un serial despre o colaborare intre doi prieteni la un cabinet de operatii estetice]
14. Heroes [eroii - un serial foarte interesant, un pic ca x-man]
15. Criminal Minds [minti criminale]
16. Dexter
17. Arma dreptatii [dar are decat 2 sezoane daca imi amintesc bine]
18. Alias
19. Charmed [Farmece - cu vrajitoare]
20. Law & Order: Criminal Intent [Lege si ordine: Intentii criminale]
21. Law & Order: Special Victims Unit[Lege si ordine: Brigada speciala]
22. Nikita ( cu servicii secrete) - deocamdata sunt decat 16 ep
23. The 4400
24. Sex in the city
25. Lie to me (foarte interesant serialul *cum sa descoperi daca o persoana te minte*)
26. Midsomer Murders (Crimele din Midsomer)
27. Missing (Dispariții)
28. True blood
29. House M.D. (Dr. House)
si cam atat, sper ca ti-am fost de folos

9 răspunsuri:
| Naoa a răspuns:

True Blood, Gossip Girl, Teen wolf, Ghost Whisperer, CSY-NY.

| bianca4ever4u a răspuns:

Eu ma uit online la family guy pe family guy online, insa este doar in engleza. daca stii engleza e foarte bine

| tomartzian a răspuns:

The Office, Californication, Seinfeld...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uit si eu la Vampire diaries, si mai urmaresc Supernatural, Haven, 7th heaven, Rookie Blue, Prison Break, Veronica Mars.

| OnixXdd a răspuns:

Gossip Girl, How I met your mother, 10 things I hate about you, Supernatural, True Blood, Grey's Anatomy.

| AnnaMariaaa a răspuns:

TVD
Pretty little liars
Grey's Anatomy
Lost
Teen Wolf
Private Practice
Gossip Girl

| Alex3 a răspuns:

HouseM.D/Lie to me/How i met your mother/californication/rome/spartacus/blue mountaint state/chuck/lost/supernatural/heroes.

| AnDr3y_5087 a răspuns:

Dill Mill Gayye(Intalnirea Inimilor) Cel mai frumos serial indian de drama.laughingLove DMG

| ceco a răspuns:

Awkward,state of georgia, necessary roughness, 30 rock,glee,alphas,flash forward,supernatural,the big bang theory,the hard times of rj berger, stargate sg-1, stargate univers, falling skies, grey's anatomy