| AdrianaBacescu a întrebat:

Neața! Vreau niste canale cu filme bune? În afară de TNT, Film cafe și tv1000

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pro 2 fostul acasa tv ai acolo la filme de te saturi, telenovele, sau Happy chanel, ori pro gold

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mersi pentru fundă

| Zuzu1991 a răspuns:

Netflix?!?
geezaz dude, ne ceri sa ne uitam la tembelizor ca sa iti dam tie canale bune, CATA RAUTATE D'OMLE big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Love Of Siam
https://www.dailymotion.com/video/x71wyrv

| Vasile2003 a răspuns:

Film Now,AXN( Black,White,România),AMC Ro,HBO,Cinemax,Bollywood TV, Happy Channel, ProCinema, Diva, Comedie central

| S417 a răspuns:

Vrei niste filme cu canale bune. N-am stiut ca in canale se difuzeaza filme.