| anonim_4396 a întrebat:

Niste filme sau seriale cu oameni tinuti prizonieri de catre canibali?

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

We Are What We Are (2013), Omnívoros (2013), Ravenous (1999),The Green Inferno (2013), Raw (2016),The Taking of Deborah Logan (2014), Doghouse (2009), The Green Butchers (2003), The Farm (2018), Caníbal (2013), Jennifer’s Body. Și seria Wrong Turn...

| gabicoo a răspuns:

"Românica 2021" ținută în prizonierat de guvernul Cuie Mâtzu!
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gasesti pe dark web, doar ca alea sunt reale.

| UnDiavol a răspuns:

M-am uitat la toată seria Walking dead acum cu multă vremea in urma era frumos cred acel film ar fi bun nu știu alegerea este a ta dac vrei sate uiti sau nu

| BlindMirror a răspuns:

Nu, mulțumesc.