| LuciaLook54 a întrebat:

Nu găsesc un film.Era ceva gen, 3 adolescenți doi băieți și o fata(ea era vrăjitoare, bunica ei o învață sa își folosească puterile) unul dintre băieți picta pe pereți tot ce urma sa se întâmple.Iar celălalt își caută fratele ceva gen, atât îmi amintesc. Diavolul era un negru african.

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Nu stiu sa zic, asta imi aminteste de mai multe filme, ......de serialul Heroes 2006, Push 2009, The Covenant 2006, I Am Number Four 2011, . Beautiful Creatures 2013, si The Mortal Instruments: City of Bones 2013, dar nu cred ca este niciunul din ele..sorry cel mai apropiat film ar fi serialul Heroes 2006 sau Push 2009.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Era horror?

| Ka0ru a răspuns:

Asa din prima as zice ca e Evermoor doar ca acolo era o tapiterie...dar mai da niste context, erau intr-un sat? la o scoala? Era live action sau animat?