| emisiunidada a întrebat:

Nu stiu de unde ideea ca wwe e pentru copii, hai sa zicem ca in prezent e slaba calitatea, dar in attitude era 1998-2001? ala cu siguranta nu era pentru copii, erau si personaje negative bine construite si intre 2001-2007, erau heeli faini hhh,orton,la noi e parerea asta ca strainii se uita la wrestling, dar oricum nu era deloc pentru copii in trecut, cine nu ma crede uitati-va la taker vs orton hell in a cell 2005 sau austin vs hhh no way out 2001.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am mai vizionat wrestling de 14 ani.
Într-adevăr, la vremea aceea show-urile erau captivante, te țineau în priză.
Îmi aduc aminte că Vinerea era Raw iar Sâmbăta, Smack Down.
Îmi plăceau luptele între așa-zisele dive, preferata mea era Melinda Perez. ❤️