| ReddY25 a întrebat:

Pareri despre A Serbian Film?

Răspuns Câştigător
| Batters67 a răspuns:

Asta îl face remarcant că reflecta realitatea,un horror care reflecta realitatea și care e atât de brutal e o capodopera, deși mai era și Cannibal holocauste și ala e șocant, dar pe mine mă amuză nu mă sperie deloc filme horror și eu stau singur in casa, as putea sa vizionez și într-un cimitir noaptea așa ceva, e ciudat că așa ceva nu îmi stârnește nici o reacție de frica dar când merg pe stradă mă rupe anxietatea. Filmul horror preferat al copilăriei noastre cred că era species cu blonda aia hothee hee

19 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ReddY25 explică (pentru DracuIa):

Dacă reziștilaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Fantaspirit a răspuns:

Cel mai șocant film horror, a fost interzis în multe țări.

| ReddY25 explică (pentru Fantaspirit):

Mie mi-a plăcut laughing

| Fantaspirit a răspuns (pentru ReddY25):

E psihopatism curat

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

De ce ar vrea cineva sa vadă asa ceva? Se putea un film mai josnic ca asta? Doar am citit despre el și mi.au murit câțiva neuroni, dar nu de frica.

Răspuns utilizator avertizat
| DovleacTurbat a răspuns:

N am văzut nimic șocant în el, mediocru chiar.

| Drimmero a răspuns:

Un film execrabil, scarbos la final dar in esenta reflecta realitatea mafiei albaneze din tarile est-europene, mai ales influenta pe care o au in Serbia.

| cristi202 a răspuns (pentru Batters67):

Strada e filmul tau de groaza? happy
Daca te-ai uita la un film horror pe strada, cum ar fi? happy

| ReddY25 explică (pentru DracuIa):

E unul mic, nu prea folosesc

| OmBanal33 a răspuns:

O tampenie, mai misto the human centipede

| Fantaspirit a răspuns (pentru cristi202):

Chiar în cimitir in miezul nopții, asta fiindcă mie nu mai îmi provoacă frici eu sunt un mare amator de filme horror, sunt dezamăgit că nu mai filme tip puerile apar la categoria asta de filme, mi se par jalnice. Pe un pariu ar merge laughing multora le e frica seara sa intre in cimitir dar sa mai și vadă un film horror grav
Pe vremea asta ar fi gen paralizant laughing

| Anamariadenisa16 a răspuns:

Nu am uitat, ați spun

| SG1995 a răspuns:

Disturbing as fvck!

| SuperCoolDude a răspuns:

Mi-l-a aratat o fosta.
Eram socat pe moment, dar meh. e doar un film

| Batters67 a răspuns:

L-am vazut de mai mult de 5 ori ca sa imi fac o parere, mie personal imi place, e de vazut cu sotia/sotul si copiii laughing

| Batters67 a răspuns (pentru OmBanal33):

1 si 3 poate laughing