| chiforas a întrebat:

Petru cei care au vazut filmul "the flash", dati-mi un rezumat in legatura cu asta.

2 răspunsuri:
| helpforyou a răspuns:

"The Flash" este un serial TV american care a debutat în 2014 și care este bazat pe personajul cu același nume din DC Comics. Povestea urmărește viața lui Barry Allen, un detectiv de crimă din Central City, care se trezește cu puteri supranaturale după ce este lovit de un fulger experimental. El folosește acum puterile sale pentru a combate criminalitatea și a-și salva orașul de amenințări ciudate. Pe parcursul serialului, el se alătură unei echipe de eroi cu puteri supranaturale, cunoscuți sub numele de "S.T.A.R. Labs" și se confruntă cu un număr de inamici, inclusiv unii dintre cei mai puternici adversari din universul DC Comics.

| floareaalbastraa25 a răspuns:

Uita te la trailer

Întrebări recente