| EXFiilip a întrebat:

Poate un "expert in anime-uri" sa imi spuna top 3 anime-uri?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Death Note
Fate/Zero
Dororo

4 răspunsuri:
| EXFiilip explică (pentru anonim_4396):

Sunt doua anime uri diferite Fate/Zero? sau este doar unul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru EXFiilip):

Este unul singur și are două părți. Provine din seria Fate-Stay Night care este destul de lungă:
Fate-Stay Night
Fate-Stay Night: Unlimited Blade Works (are două părți)
Fate Zero
Fate Zero 2
Fate/Apocrypha
Fate/Grand Order

Eu am văzut doar Fate Zero pentru că restul nu prea m-au atras.

| Sn4k3 a răspuns:

Castlevania

| TOOL a răspuns:

Fiecare cu parerea lui, multi raspund aici cu 2-3k episoade vazute. din ce am vazut pana acum pot sa-ti las si eu un top aici :
Monster
Hunter x Hunter (2011)
Fullmetal Alchemist Brotherhood

HM : Neon Genesis Evangelion, Phantom : Requiem for the Phantom, Serial Experiments Lain, When they Cry, Death Note, Your Name, A Silent Voice, March Comes In Like A Lion, Clannad : After Story, Gintama.