| Nimicinteresantaici a întrebat:

Preferati horror sau comedie? Film

13 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Comedie horror, cu umor negru.

| T0T a răspuns:

Horror.
La comedii sunt mai pretențios. Sunt și destul de serios, în general.

| SilentRain a răspuns:

Ambele

| zurick a răspuns:

Mai demult preferam horror, dar mi-a pierit cheful de astfel de filme. Aș alege comedie, desi nu mă omor după filme, prefer serialele. La film m-aș băga pe psihologic sau ceva animat.

| mastadont a răspuns:

Comedie, alea horror nu mă mai impresionează, mi se pare că se folosesc de aceleași premise învechite și nu aduc nimic nou.

| Latinmoon a răspuns:

Comedie

| 1997onur a răspuns:

Disney -_-

Nu suport filmele horor sunt pentru kitz.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Horror

| Theo94 a răspuns:

Dintre astea doua genuri, nu stiu, cred ca depinde de situatie.
Mie in general im plac genurile, S.F., fantasy, adventure.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Horror

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Horror.

| elemonis a răspuns:

Comedie

| DARLINGx a răspuns:

Ambele dar sunt anumite gen-uri care îmi place horror cu rechini/vampiri/zombi/etc