| roby223 a întrebat:

Puteti sa imi dati cateva exemple de filme gen Hunger Games?
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Would You Rather
Seria Saw
13(Ruleta Ruseasca)
21 Sansa Vietii Lui
Nerve
Wild Things
Sunt asemanatoare putin cu Hunger Games, sigur o sa iti placa.
Vizionare Placuta!
Dupa ce le urmaresti astept mesaj de la tine, daca vrei desigur sa imi spui parerea ta despre aceste filme.

6 răspunsuri:
| Ardamax69 a răspuns:

Minecraft 1.6 alaska

| gabicoo a răspuns:

"Bugetul României" by Cuie Mâtzu!
hee hee

| AlexandruInu a răspuns:

Filme nu prea stiu, pe Netflix poti vedea mai multe firme si seriale, te poti inregistra si primesti o sap moca vezi acolo ce iti place. Este serialul Walking Dead, Umbra Academiei, IZombie(foarte tare) Shadow Hunters

| Zuzu1991 a răspuns:

Csgo cu zombie escape mod
uuuuuuuuUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

| roby223 explică (pentru GiorgianaGiorgi):

O sa iti scriu sa iti spun parerea depre filme

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Multumesc pentru funda, asa ca bonus iti mai recomand si Basic Instinct cel din 1992, Sharon Stone iti ofera multe scene erotice, dar nu asta este ideea filmului ci thrillerul psihologic pe care ti-l ofera, si te tine in suspans pana la sfarsit. happy