| LanguageMaster a întrebat:

Puteți să-mi recomandați niște filme horror noi și bune?

7 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Facultatea de drept si stiinte administrative, capitolul: Drept.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-Scary stories to tell in the dark
-Eli
-it chapter two
- get out
-Haunt
- i spit on your grave : deja vu
- martyrs (nu e chiar nou )

| Sn4k3 a răspuns:

Noi si bune nu prea sunt laughing.
Midsommar si Hereditary am auzit ca sunt bune, dar nu le-am vazut.

| gabicoo a răspuns:

Caracal Stories by G. Dincă! Zilnic la România TV!
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

It chapter two e singurul film bun, din toate cele noi aparute. vizionare placuta happy

| faramatania a răspuns:

Velvet Buzzsaw (2019),The Clovehitch Killer (2018),Climax (2018),The Prodigy (2019),Ma (2019),Crawl (2019),,Black Christmas (13 Decembrie 2019, remake Black Christmas 1974)

| alexandravalentina190014 a răspuns:

It 2, Scaries stories to tell in the dark, Countdown, Brightburn, Slenderman.Acestea sunt filmele 2019 care mie imi plac mult