| BlueBroom a întrebat:

Ce filme mai bune horror imi recomandati?

11 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

The Exorcist (1973), Exorcist: The Beginning (2004), The Exorcism of Emily Rose (2005), Shutter (2004), 28 Weeks Later (2007), Martyrs (2008), Orphan (2009), The Ring (ambele), The Grudge (seria), The Blair Witch Project (ambele), The Omen (seria), Dead Silence (2007), [Rec] (ambele), The Others (2001), The Haunting in Connecticut (2009), Paranornal Activity (ambele), The Hills Have Eyes (ambele), Odision (1999), The Texas Chain Saw Massacre (1974), The Devil's Rejects (2005), Hostel (2005), Suspiria (1977), 1408 (2007), Dark Water (2005), Thir13en Ghosts (2001), Jeepers Creepers (2001), 11-11-11 (2011), Insidious (2010).
Bonus: Filmul preferat al lui Kurt Cobain (chiar dacă nu este horror) pentru că am observat că ești fană: Over the Edge (1979).
Vizionare plăcută!

| Ssshadow a răspuns:

Final Destination 1-5
Saw 1-7
Freddy vs Jason
Friday The 13th
The Exorcist
Legion
Underworld
etc.

| maryusmono a răspuns:

Seria SAW

| mihnulet a răspuns:

Saw este un film horror bun.

Răspuns utilizator avertizat
| Eliiza a răspuns:

Camera 1408
Cosmarul de pe Elm Street
Lacul mortii

| Sasha2809 a răspuns:

Grimm, Dead Set, Ultraviolet, American Horror Story [pe asta l-am vazut. este super! ], Masters of Horror. Cam astea sunt. :d Sper ca te-am ajutat.
Funda?!

| Petrutzz a răspuns:

Salut.
Rezident Evil este un film in mai multe episoade horror.
Daca nu iti place este unul, nu mai stiu exact cum se cheama dar e ceva de genul viermele arctic...
Sper sa iti placa.

| rrrzonerrr a răspuns:

Hallowen, Grudge, Wrong turn 2 & 4 cele mai tari...cam astea sunt cele mai tari...big grin

| gdtgeege a răspuns:

Final destination 5

| AndreeaSas98 a răspuns:

Pai incearca acestea:Saw, Sillent Hill, Exorcist, One Missed Call, Zombie Massacre =>http://www.cinemagia.ro