| Blkymoto a întrebat:

Recomandări de film sau serial cu multa acțiune și suspans?

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Am terminat ieri o trilogie, daca-i pot spune asa, cu actiune, ceva sf si horror, drama. E vorba de Unbreakable(2000), Split(2016) si Glass (2019). Mi-au placut foarte mult, indeosebi fiindca mi-a prezentat conceptul de supereroi dintr-o cu totul alta perspectiva decat filmele comerciale, vandute masiv in ultimii ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Supernatural. Este serial, horror în mare parte. Cu vampiri, paranormal, chestii din astea. M-am apucat și eu de el acum vreo 2 săptămâni, sunt abia la sezonul 4 ( din 15 sezoane).

Sau poate vrei Pirson Break, adevărat acțiune. Are doar 5 sezoane.

In rest ce sa zic : stranger things? Ceva gen cu supernatural dar producție Netflix.

| Syzygy a răspuns:

Incearca filmul,,, Fall" e foarte interesant, actiunea incepe pe la jumatatea filmului
,, Maze Runner", e un film destul de interesant, are 3 parti, a cate doua ore fiecare

| beetee a răspuns:

Pe cai bizare- 6 episoade, fiecare episod e diferit
Și eu sunt pretențioasa la filme/seriale, dar asta a fost extrem de bun, episoade scurte, dar captivante.
De asemenea RED ROSE, e genial și merita văzut măcar o data in viața.