| strategicul9 a întrebat:

Am vazut mai demult un film de comedie foarte tare si nu stiu cum se numeste stiu doar ca era cu 2 baieti mai perversi si cu o fata din venici care avea un tata nu chiar foarte prietenos cu ei, si ei au deschis un targ de vanzari iar o baba a cumprat un vibrator. Si mai stiu cand a ventit odata tatal fetei la ei, iar cand tatal nu era atent unul dintre ei ii baga mana in pantaloni. plz vr sa stiu cum se numeste ca e super tare filmul din ce imi aduc eu aminte.

1 răspuns:
| myty a răspuns:

Uita-te la "Little man", iar filmul tau cred ca e Pulf Fiction, iar daca nu e asta sti macar vreun actor sau vreun nume ceva?