| Tanase_Alex_1998 a întrebat:

Salut, am vazut mai demult un film cu 3 adolescente care se mutau impreuna, ..filmul era de comedie si sex. intrebarea mea este: stie cineva cum se numeste acest film ca eu nu reusesc sa mi-l aduc aminte.

6 răspunsuri:
| Ramona_Igna_1993 a răspuns:

Mai multe detalii?

| Tanase_Alex_1998 explică (pentru Ramona_Igna_1993):

Nici eu nu mai stiu prea mult. Era vorba despre 3 adoloscente care se mutau impreuna ..stiu ca una era virgina si celelalt ii tot spuneam sa o faca ..in fine. era foarte amuzant la un momenta virgine incepuse sa se masturbeze cu aspiratorullaughing sau cu masina de spalat ca avea vibratii.una facea sex cu un catel din greseala ..cam asta e ce-mi mai aduc aminte eu ..ideea ca l - am vazut acum cativa ani 3-4 si as vrea sa l revad cu prietena.

| Tanase_Alex_1998 explică (pentru Ramona_Igna_1993):

Nu e asta.

| Ramona_Igna_1993 a răspuns (pentru Tanase_Alex_1998):

Not Another Teen Movie, acesta se potriveste cu descrierea ta
https://f-hd.net/not-another-teen-movie-2001-filme-de-comedie-online/

| Ramona_Igna_1993 a răspuns (pentru Tanase_Alex_1998):

18 years old virgin?