| Alex200000 a întrebat:

Sall TPU, as vrea sa stiu cand apar episoade noi din Inazuma Eleven la TV?

5 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

In japonia apar miercurea la ora 7 seara la ei. Eu nu ma uit la anime-ul asta asa ca nu stiu cand apare pe internet, dar probabil ca nu mult dupa (cel putin in engleza).

| irbis a răspuns (pentru irbis):

P.S. Poti sa vezi episoadele pe internet, nu neaparat la tv si le poti vedea cand vrei.

| BeyonceFan a răspuns:

La TV nu stiu daca mai apar, dar te poti uita pe net. Pana la episodul 47 le gasesti subtitrate in romana, dar de mai incolo, incluasiv Go si Chrono Stone sunt doar in engleza subtitrate. Succes!

| EndouMamoru a răspuns:

Decat sa astepti sa apara la televizor intra pe manka kids si acolo sunt mai multe anime si alegi inazuma eleven si sunt episoade subtitrate pana ala ep 83 si traduc aproape in fiecare saptamana.Succes! Funda?

| TroolGheoerghe a răspuns (pentru EndouMamoru):

Eu m-am uitat la toate.