| Lala0Lavi a întrebat:

Sall TPU, ce animeuri de groaza puteti sa imi recomandati stiu si eu ceva de genu Shiki...stiti voi la ce ma refer

Răspuns Câştigător
| Sakina a răspuns:

Nu stiu sigur daca e de groaza, dar ce spui de "Death Note"? Eu am vazut cele 3 filme si pot spune ca mi-au placut la nebunie ^^ sper ca te-am ajutat! tongue

2 răspunsuri:
| simplyM a răspuns:

Sa stii ca shiki e foarte fain, nu stiu incearca:1.vampire princess miyu, 2. kakurenbo:hide&seek, 3.boogiepop phantom, 4.perfect drug(perfect blue), 5. jin roh, 6.hellsing,7.vampire hunter D..succes:*

| Lala0Lavi explică:

Mersi mult pentru raspunsuri!