| Georgian_Alex_1995_LQXO a întrebat:

vreau si eu o lista cu filme cu zombie primeste funda cea mai tare lista.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
21 răspunsuri:
| M25M a răspuns (pentru ஐஐ):

O completare la aceasta lista, zic eu demna, serialul The Walkind Dead.

Răspuns utilizator avertizat
| M25M a răspuns (pentru ஐஐ):

Eu as fi recomandat cam aceleasi filme de aceea am alipit acest serial la lista ta, nu am insinuat ca trebuia neaparat sa precizezi si acest serial. Scuze daca ai inteles altceva.

Răspuns utilizator avertizat
| FadetoBlack a răspuns:

Nu sunt adepta filmelor cu Zombie, dar seria Resident Evil, chiar merită văzută. adică mi-a plăcut.

| FadetoBlack a răspuns (pentru ஐஐ):

Din câte ştiu eu Şi am văzut seria, Wrong Turn e cu canibali.

Răspuns utilizator avertizat
| FadetoBlack a răspuns (pentru ஐஐ):

Şi domnul care a întrebat a precizat, zombie, nu canibali.

Răspuns utilizator avertizat
| FadetoBlack a răspuns (pentru ஐஐ):

Domnişoară, dacă vreau oricum mă bag... Pentru că nu-mi spui tu mie ce să fac, plus că eu ţi-am zis frumos, dar tu... Tu sari în sus, ca broasca.

Răspuns utilizator avertizat
| FadetoBlack a răspuns (pentru ஐஐ):

Băi, nu mai sări aşa, cu jigniri, că nu mă simt deloc vexată...Nici nu o să mă simt la ofensele tale.
nu ştiu ce încerci să pari, mai cu nasu' pe sus? Sau?
Las-o mai moale, că nu ţi-am spus-o cu rea intenţie, era doar o observaţie... In fine.

Răspuns utilizator avertizat
| FadetoBlack a răspuns (pentru ஐஐ):

Da vreau!
Nu mai sări aşa în sus, parcă aş vrea să te omor, şi să te înştiinţez că văd că nu îl foloseşti, dacă nu vrei să mai primeşti răspunsuri de la mine, există opţiunea ''ignoră'' poţi liniştită să o foloseşti, că nu o să plâng mult după tine.

Răspuns utilizator avertizat
| FadetoBlack a răspuns (pentru ஐஐ):

laughing Vreau ceartă, ceartă! Hai să ne ceertăm, că vreau ceartă, ce nu înţelegi?!

Răspuns utilizator avertizat
| FadetoBlack a răspuns (pentru ஐஐ):

Da! Să nu mai sari în sus, şi să să-mi faci plăcerea să închei această discuţie prostească.

Răspuns utilizator avertizat
| Georgian_Alex_1995_LQXO explică (pentru FadetoBlack):

Am vazut seria dar mersi oricum :*