| UnXeeN a întrebat:

Sallut TPU
Am vazut un film acum 4-5 ani, si nu-mi mai amintesc cum se numeste.Ma puteti ajuta?
Era despre o familie (un barbat, o femeie si copilul de 10-12 ani)
care se plimbau cu masina si s-au intalnit cu un OZN,cu Extraterestri si aveau camera de filmat undeva in masina si au inregistrat totul,au fost rapiti,si dup-aceea nu stiu cum au scapat...
Dar mai tarziu realizeaza ca extraterestri sunt pe urmele lor sa le ia caseta si sa-i ucida pentru a nu dezvalui secretul,extraterestri vin dupa ei cu infatisare umana(oameni imbracati la costum negru cu ochelari de soare) si vor sa-i faca rau copilului.
Ar mai fi mult de spus dar cred ca ajunge atat, sper sa ma puteti ajuta.

1 răspuns:
| darkmycs1 a răspuns:

Nu stiu sigur daca e dar dupa ce zici tu acuma spui de Oameni in Negru