| vinhod a întrebat:

Salut, am vazut acum mult timp un trailer la un film, era gen 300, spartacus, sparta, ceva de genu, filmul este aparut in 2012, am asteptat mult pana sa apara pe track-ere iar cand a aparut ia-m uitat titlul... am mai auzit ca ar fi cel mai sangerso film... si in trailer a fost mult sange. in fine, daca il stiti ziceti-mil si mie va rog big grin DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Crucia a răspuns:

Cred ca filmul se numeşte :Wrath of the Titans (Furia titanilor) :
http://www.filmehd-online.net/wrath-titans-2012

Nu sunt sigură.