| cristimrk a întrebat:

Salut! Am vazut acum multi ani un film. Il omoara unii pe unul in puscarie, restul ajung pe o insula unde ii astepta tatal celui omorat pentru a se razbuna, pe acea insula au ajuns si niste femei de la un alt penitenciar(de femei). Tatal celui omorat avea vreo 4-5 caini lup cu el pe care ii controla cu ajutorul fluierului. Aveti cumva idee cum se numeste filmul?
Multumesc!

4 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Surviving the Game 1994 acesta este filmul

| hibernare a răspuns:

Doing Hard Time 2004? Nu stiu sigur daca e asta, dar e pare destul de similar la cum l ai descris

| hibernare a răspuns:

Doing Hard Time 2004? Nu stiu sigur daca e asta, dar pare destul de similar la cum l ai descris

| DooL002 a răspuns:

Wilderness (2006). Am stat ceva sa il gasesc laughing)