| Darmih2004 a întrebat:

As vrea sa stiu daca serialul Lucifer o sa mai continue si daca nu imi puteti recomanda un serial asemanator cu el?

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Nu o sa mai continue oficial, dar oamenii au facut petitii pe internet si toti spera sa li se aprobe iar. (probabil ai vazut pe Facebook sau Instagram aia cu #SaveLucifer sau chestii de genul laughing )
Momentan tot ce e oficial este ca nu mai continua, dar la cata lume este, cred ca totusi o sa o dea la capat si il va continua.
Si prison break celebru serial a revenit dupa multi ani.(probabil il stii sau nu, oricum iti recomand, nu e gen lucifer, dar e foarte bun)
Deci orice e posibil big grin.
Nu stiu sa iti recomand seriale asemanatoare, uita-te in topuri pe imdb si cauta trailere, sunt sigur ca vei gasi ceva pe gustul tau.
Succes!

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Supernatural, Dexter, Hannibal